Grotere artikelen van de Maasgouw op LGOG website

De redactie van LGOG tijdschrift De Maasgouw prijst zich altijd gelukkig met de artikelen die worden toegezonden. Ze krijgen vaak een geweldig aanbod binnen, maar hebben niet altijd de ruimte om alle artikelen een plaats te geven binnen een nummer. Zodoende verschijnt er vaak een ingekorte versie van een artikel of wordt een artikel pas in het nummer erna geplaatst.

Hoewel De Maasgouw altijd met veel plezier door onze leden wordt gelezen, wil de redactie toch onze leden de kans geven om de volledige versie van een artikel te lezen. Daarnaast willen zij natuurlijk ook dat er recht wordt gedaan aan de auteurs die deze geweldige artikelen hebben geschreven. Vandaar dat de redactie van De Maasgouw heeft besloten om op de website van het LGOG een kopje vrij te maken waar deze artikelen in hun volledigheid kunnen worden gelezen.

U kunt de uitgebreidere artikelen hier vinden:
https://lgog.nl/uitgebreidere-versies-van-de-verschenen-artikelen-in-de-maasgouw


Vorige nieuwsitem | Volgende nieuwsitem