Algemene Ledenvergadering
Hierbij nodigt het hoofdbestuur van LGOG u uit voor de ALV vergadering voorjaar 2025.
De vergadering vindt plaats op zaterdag 10 mei in Weerstand Roermond. Adres: Bredeweg 10, 6042 GG Roermond.
Om 14:00 uur begint de ALV, waarna om 15:00 uur een lezing volgt door Prof. dr. Bram Van Hofstraeten, bekleder van de LGOG leerstoel Rechtsgeschiedenis der Limburgse Territoria, met de titel ‘De vroegmoderne rechtspraak van enkele Limburgse territoria'. Na de lezing om 16:30 uur sluiten we af met een borrel.
Programma ALV
- 13:30 uur: Inloop met koffie, thee en vlaai
- 14:00 uur: Algemene Ledenvergadering
- 15:30 uur: Lezing door Prof. dr. Bram Van Hofstraeten
- 16:30 uur: Afsluiting met borrel
Agenda
- 1. Opening door de voorzitter van het LGOG, Jacques van Rensch
- 2. Mededelingen
- 3. Vaststelling notulen ALV 28 september 2024 te Griendtsveen
- 4. Jaarverslag bestuur over 2024 (secretaris)
- 5. Financiën
a. Toelichting op de Jaarrekening 2024
b. Verslag kascontrole commissie (Nicole Demas en Rob Dückers)
c. Decharge van penningmeester en bestuur
d. Benoeming leden kascontrole commissie boekjaar 2025 - 6. Ontwikkelingen binnen de vereniging
- 7. Meerjarenbeleidsplan
- 8. Bestuursverkiezing
Jacques van Rensch treedt af als voorzitter van het hoofdbestuur en stelt zich niet herkiesbaar voor een tweede termijn. Het bestuur stelt voor in zijn plaats Joke Jongeling te benoemen (onder voorbehoud).
Joke Jongeling-Rooth (1958) heeft bouwkunde met de specialisatie restauratie gestudeerd aan de TU Delft. Ze heeft gewerkt bij de gemeente Haarlem op de afdeling monumentenzorg. Vanaf 1989 is ze woonachtig in Weert en werkzaam als beleidsadviseur monumenten en architectuur bij de gemeente Weert. Met een uitstapje naar het Monumentenhuis Limburg van 1998 tot en met 2005. Binnen het LGOG is Joke lid geweest van het hoofdbestuur, waarvan enkele jaren als secretaris. Daarnaast is ze bestuurslid en voorzitter geweest van de sectie monumenten en lid van de commissie meerdaagse studiereizen.
Eveneens treedt af Kris Förster. Het bestuur stelt voor in zijn plaats Harrie Houben te benoemen (onder voorbehoud).
Harrie Houben (1958) geboren in Ambij en bijna 30 jaar woonachtig in Beek. Als accountant meer dan dan 40 jaar, in diverse hoedanigheden, werkzaam geweest in de accountancy met als specialisatie not-for profit en gezondheidszorg. Is nog voor 0,3 fte als controller werkzaam bij de EGTS Euregio Maas-Rijn te Eupen. Tot voor enkele jaren beroepsmatig betrokken geweest bij het financiële reilen en zeilen van het LGOG. In het verleden als penningmeester lid geweest bij meerdere stichtingen.
Het staat leden vrij op grond van art. 9 lid 3 en lid 4 van de Statuten en art. 43 lid 2 van het Huishoudelijk Reglement andere kandidaten voor te dragen.
- 9. Rondvraag en sluiting
De stukken voor de vergadering kunt u hier vinden:
Notulen ALV 28 september 2024
Jaarverslag 2024 (volgt binnenkort)
Jaarrekening 2024 (volgt binnenkort)
Praktische informatie
U kunt zich via dit formulier aanmelden tot en met 1 mei a.s.
Parkeren kunt u bij binnenkomst door de poort van het terrein op de parkeerplaatsen aan de linker- en rechterzijde of in de parkeervakken aan de zijkanten van de Bredeweg. Station Roermond is op loopafstand (10 minuten). De vergaderruimte vindt u in de hal van Weerstand tegenover eetcafé La Fabrique.
Wij hopen u bij deze bijeenkomst te mogen begroeten!
Vorige activiteit | Volgende activiteit