Avondwandeling “Leesbaar Landschap”- in Sevenum
LGOG kring Ter Horst nodigt je van harte uit voor de bijzondere avondwandeling door het landschap van Sevenum: “Leesbaar Landschap”, onder deskundige leiding van Ron Janssen. Tijdens deze wandeling ‘lezen’ we als het ware het Zaerumse landschap.
Hoe is het ontstaan? Wat zijn de kenmerkende elementen? En hoe dragen inwoners en organisaties zoals Stichting Groengroep Sevenum vandaag de dag bij aan behoud en versterking ervan?
Met verhalen en weetjes over landschap, ecologie, cultuurhistorie en meer belooft het een inspirerende en leerzame avond te worden. Dankzij de brede kennis en ervaring van Ron Janssen - actief op het gebied van Erf- en Landschapsverfraaiing, Groengroep Sevenum, KnopenLopen en Heemkunde - krijg je verrassende inzichten in het agrarische cultuurlandschap en de natuur in en rond Sevenum.
Gelieve van te voren aan te melden via aanmelden@lgogterhorst.nl
Na afloop nog even napraten met een drankje? Laat het bij je aanmelding even weten, dan geven wij dit door aan De Sevewaeg. We hopen je te zien op woensdag 25 juni!
De volledige uitnodiging kunt u hier vinden.
Vorige activiteit | Volgende activiteit